Položek: 0 ks
Cena: 0.00 Kč
VEŠKERÉ VYBAVENÍ
PRO MOTORKÁŘE
o společnosti
Autoprofi

Začali jsme podnikat v roce 1993. Původně se jednalo pouze o autoservis s malou prodejnou náhradních dílů. Současně jsme dováželi automobily ze zahraničí.

V roce 1994 jsme vedle prodejny otevřeli autobazar cca 50 vozů. V následujícím roce se kvůli nedostačujícím prostorám přesunulo vedení firmy spolu s účetním oddělením do nového objektu.

Tak vznikl i první z autosalónů a to MAZDA, později se k němu přidal HYUNDAI, MITSUBISHI . K rozšíření došlo i u prodejny autodílů, skladové zásoby se tak ztrojnásobily. A v roce 2013 jsme rozšířili naše aktivity o Motoshop.

Na konci roku 2018 jsme se oddělily od společnosti Autoprofi. Od roku 2019 fungují autodíly, prodej olejů a motoshop pod společností ACTION BO - OIL CZ s.r.o.

Historie společnosti Bo motor oil

BO Motor-OilSpolečnost BO Motor-oil se vyvinula z původní firmy Putoline, kterou založili bratři Putové v roce 1970. Časem však došlo k názorovým neshodám ohledně dalšího rozvoje společnosti a bratři svou spolupráci ukončili. Společnost Putoline byla prodána mimo rodinu, avšak H. Put, který se věnoval zejména vývoji a technologii produktů, založil se svými syny Basem Putem a Jan-Bart Putem v roce 1987 novou, ale stále rodinnou společnost pod názvem BO MOTOR-OIL. Společnost BO Motor-oil se rychle stala jedním z největších nezávislých odborníků mezi výrobci maziv v Evropě. Důraz klade zejména na kvalitu a vývoj nových produktů ve vlastních laboratořích, které se mohou pochlubit nejmodernější technologií. Laboratorní odborníci v BO Motor-oil jsou neustále připraveni zdokonalovat stávající výrobky a pomáhat tak svým zákazníkům.

Jsme velkou společností? Určitě ano, jsme dostatečně velcí, abychom mohli být nezávislí a mohli neustále rozvíjet naše základní „know - how" v našich provozech, ale stále zůstáváme natolik „malí", abychom pružně a efektivně reagovali na potřeby našich zákazníků.

Výrobky BO Motor-oil jsou již řadu let vyváženy do celého světa a nyní máte možnost je vyzkoušet i vy, a to prostřednictvím společnosti ACTION BO - OIL CZ s.r.o., která je výhradním distributorem pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

Naším přáním je jen Vaše úplná spokojenost!